• Detail firmy

Jiří Jachan

Základní popis

Provádění obkladačských prací v novostavbách a rekonstruovaných prostorech. Nabídka pokládky terasových dlažeb i obkládání na sádrokartony.

Adresa

Mlýnská 447/6
571 01 Moravská Třebová (Předměstí)

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70185514

Výrobky, činnosti

Provádění obkladačských prací v novostavbách

Provádění obkladačských prací v novostavbách a rekonstruovaných prostorech. Nabídka pokládky terasových dlažeb i obkládání na sádrokartony.

Kontaktní údaje

E-mail: dana.jachanova@seznam.cz
WWW: www.obklad.webpark.cz

Kontaktní osoba

Jiří Jachan - Majitel

Mobil: 603 321 916
Mobil: 731 179 222

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.