• Detail firmy

Jiří Hrůza

Základní popis

Provádíme stavební, zemní a výkopové práce. Nabízíme řezání asfaltu i betonu, protlaky pod komunikacemi, základové desky a pokládku zámkových dlažeb.

Adresa

Zbelítov 120
399 01 Zbelítov

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11315377

Výrobky, činnosti

Provádíme stavební, zemní a výkopové práce.

Provádíme stavební, zemní a výkopové práce. Nabízíme řezání asfaltu i betonu, protlaky pod komunikacemi, základové desky a pokládku zámkových dlažeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 522 164
E-mail: jiri.hruza@seznam.cz
WWW: www.hruzajiri.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hrůza - Majitel

Mobil: +420 602 460 482
Další firmy v oboru

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.

Veronika Klečková

Provádíme zemní, výkopové, bourací a úklidové práce. Zajišťujeme terénní úpravy, odvodňování stavenišť a technické rekultivace.