• Detail firmy

Jiří Hrubý

Základní popis

Akvaria

Adresa

Konětopy 43
277 14 Konětopy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10236341

Výrobky, činnosti

Akvaria

Je jedno jestli budete chovat ještěrky, žáby, chameleony, hady nebo pavouky či brouky, my jsme připraveni vyrobit speciálně dle Vašich požadavků jakoukoliv nádrž, kterou pro svoje hobby budete potřebovat.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 420 954
E-mail: info@akvaria-ante.cz
WWW: www.akvaria-ante.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hrubý - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.