• Detail firmy

Jiří Hroděj

Základní popis

Poskytování reklamních služeb.Banery,řezaná grafika,reklamní tabule a nápisy,polepy aut a výkladů,firemní štíty a loga,výstavní panely,poutače,frézované nápisy,info systémy,grafické studio,reklamní poutače.

Adresa

Klimentská 2061/21
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63657414
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Poskytování reklamních služeb

řezaná grafika,reklamní tabule a nápisy,polepy aut a výkladů,firemní štíty a loga,výstavní panely,poutače,frézované nápisy,reklamní poutače.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 313 700
Mobil: +420 608 775 585
E-mail: reklama@rhgraf.com
WWW: www.rhgraf.com

Kontaktní osoba

Jiří Hroděj - Majitel

Další firmy v oboru

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.