• Detail firmy

Jiří Hrbek

Základní popis

Provozuje truhlářství se zakázkovou výrobou. Vyrábíme z tvrdých a měkkých dřevin, také z laminovaných, dýhovaných, MDF desek a OSB desek.

Adresa

Nové Dvory 47
262 03 Nové Dvory

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18613870

Výrobky, činnosti

Truhlářství se zakázkovou výrobou. Nábytek, skříně

Provozuje truhlářství se zakázkovou výrobou. Vyrábíme z tvrdých a měkkých dřevin, také z laminovaných, dýhovaných, MDF desek a OSB desek. Nabízíme nábytek, kuchyně na míru, postele, vestavěné skříně, schodiště, pergoly a vybavení interiéru.

Kontaktní údaje

E-mail: jir.hrbek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hrbek - Majitel

Mobil: +420 605 780 917
Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.