• Detail firmy

Jiří Hospodka

Základní popis

SPEKTRUM poradenství, služeb a krizové poradenství - finance, reality, práva, marketing specializace -oddlužení, refinancování ze soukromých zdrojů.

Adresa

Americká 2087/4
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67196110
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenské centrum zdarma

Zprostředkujeme financování - bank/nabank/investoři. Pojištění i pro velké společnosti řešíme zadlužení a oddlužení -všech, bez ztráty majetku. Právní servis. Reality.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 573 798
E-mail: jirka@spektruminfo.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hospodka - Majitel

Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.