• Detail firmy

Jiří Hoření

Základní popis

Zabývám se veškerou 2D počítačovou grafikou. Tvorba klasických webových stránek přes bannery, stránky tvořené technologií Flash, po tvorbu letáků, bil

Adresa

Barákova 1274
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86815598

Výrobky, činnosti

počítačová grafika

Zabývám se veškerou 2D počítačovou grafikou. Tvorba klasických webových stránek přes bannery, stránky tvořené technologií Flash, po tvorbu letáků, billboardů a animovaných příběhů dle scénáře. Programátorskou část databáze řeším ve spolupráci s ověře

Kontaktní údaje

E-mail: jirka@plamadesign.cz
WWW: www.plamadesign.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hoření - Majitel

Mobil: +420 737 015 400
Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.