• Detail firmy

Jiří Homolka

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme kompletní sortiment komponentů pro výrobu schodišť. Je možné vybrat z těchto materiálů - bříza, borovice, dub a buk.

Adresa

Hořepník-Březina 1
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41889207

Výrobky, činnosti

Schodiště

Vyrábíme a dodáváme kompletní sortiment komponentů pro výrobu schodišť. Je možné vybrat z těchto materiálů - bříza, borovice, dub a buk.

Kontaktní údaje

Telefon: 565 447 384
E-mail: zamek5@iol.cz
WWW: www.plotovky-homolka.cz/‎

Kontaktní osoba

Jiří Homolka - Majitel

Mobil: 724 505 569
Další firmy v oboru

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Specializujeme se na prodej dřevěného materiálu prvotřídní kvality. Nabízíme obkladové palubky, saunové palubky, materiál na dřevěné terasy, plastové palubky, plošný materiál, palubkové podlahy, hoblovaná prkna, ploty a zábradlí, hoblované a nehoblované řezivo i kompletní zahradní dřevěný nábytek.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.