• Detail firmy

Jiří Hlaváček

Základní popis

Distribuce - prodej - záruční servis produktů Reber. Nabízíme plničky klobás, masové mlýnky, drtiče-strouhače, lisovače, hnětače, vakuovačky, kráječe, příslušenství a další.

Adresa

Náměstí 99
391 33 Jistebnice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75462044

Výrobky, činnosti

Produkty Reber

Kontaktní údaje

E-mail: info@reber-cz.cz
WWW: www.reber-cz.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hlaváček - Jednatel

Telefon: 605 539 377
E-mail: info@reber-cz.cz
Další firmy v oboru

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

CH-Tech Věra Chválová

Zabýváme se prodejem, montáží a kompletním servisem chladicí a výčepní techniky. Provozujeme e-shop s obsáhlou nabídkou výčepů, chladících zařízení, vinoték, tepelných čerpadel, mobilních klimatizací a dalších produktů. Našim zákazníkům nabízíme záruční i pozáruční servis a poradenství. Sídlíme v okrese Klatovy, dodáváme však zákazníkům z celé České republiky.

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.