• Detail firmy

Jiří Heckel

Základní popis

V dnešní době je virtuální prohlídka nejvyhledávanější prezentací prostor a mnoho lidí si neumí výběr hotelu, restaurace a mnoho dalších míst bez v. prohlídky představit. Virtuální prohlídka je v dnešní době velký trend, který šetří především čas.

Adresa

náměstí českých bratří 1
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76411656
  • Služby

Výrobky, činnosti

V dnešní době je virtuální prohlídka

nejvyhledávanější prezentací prostor a mnoho lidí si neumí výběr hotelu, restaurace a mnoho dalších míst bez v. prohlídky představit.

Kontaktní údaje

E-mail: info@prohlidky.net
WWW: www.prohlidky.net

Kontaktní osoba

Jiří Heckel - Majitel

E-mail: info@prohlidky.net

Lukáš Fídler

Mobil: +420 774 555 874

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.