• Detail firmy

Jiří HATINA

Základní popis

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopy pro základy, stavbu rodinných domů, fasády, pokládku obkladů i dlažeb včetně zámkové dlažby.

Adresa

Záluží 145
267 61 Záluží

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14767058

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní stavební práce. Výkopové práce

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopy pro základy, stavbu rodinných domů, fasády, pokládku obkladů i dlažeb včetně zámkové dlažby.

Kontaktní údaje

E-mail: plackopetr@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří HATINA - Majitel

Mobil: 777 742 762

Plačko Petr

Mobil: 604 584 141
Další firmy v oboru

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.