• Detail firmy

Jiří Hanzlíček

Základní popis

Výroba nábytku a zahradních staveb na zakázku. Specializujeme se například na masivní postele (manželské i patrové pro děti). V naší vzorkovně najdete také matrace Dřevočal a barvy Tikkurila.

Adresa

Potoční 18
331 01 Plasy

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73404624
DIČ:  CZ7506222042
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Postele, komody, vestavěné skříně...

Kontaktní údaje

E-mail: registrace@truhlarstviex.cz
WWW: www.truhlarstviex.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hanzlíček - Majitel

Telefon: 721 372 873
E-mail: registrace@truhlarstviex.cz
Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o. působí v okolí města Strážov a zaměřuje se na výrobky ze dřeva, které si oblíbila celá řada našich zákazníků. Díky naší dlouholeté tradici se můžete spolehnout na širokou nabídku ozkoušených dřevěných produktů (nábytek, kuchyně, schodiště) nebo také využít zakázkovou dřevovýrobu. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a spokojený zákazník.

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.