• Detail firmy

Jiří Hanzlíček

Základní popis

Výroba nábytku a zahradních staveb na zakázku. Specializujeme se například na masivní postele (manželské i patrové pro děti). V naší vzorkovně najdete také matrace Dřevočal a barvy Tikkurila.

Adresa

Potoční 18
331 01 Plasy

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73404624
DIČ:  CZ7506222042
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Postele, komody, vestavěné skříně...

Kontaktní údaje

E-mail: registrace@truhlarstviex.cz
WWW: www.truhlarstviex.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hanzlíček - Majitel

Telefon: 721 372 873
E-mail: registrace@truhlarstviex.cz
Další firmy v oboru

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

Plzeňská truhlárna s.r.o.

Společnost Plzeňská truhlárna s r.o. je od června 2007 provozovatelem bývalé Truhlárny Škoda Plzeň. Odkoupením stávajícího technologického vybavení, převzetím zaměstnanců s dlouholetou praxí a investicemi do nových technologií tak navazuje na více než 100 letou tradici truhlářské výroby. Výrobní náplň Plzeňské truhlárny s.r.o. je zakázková výroba typových a atypických interiérů, nábytku a dveří.