• Detail firmy

Jiří Hajdík

Základní popis

Reklamní a obchodní agentura se sídlem v Olomouckém kraji. Zaměřujeme se především na tisk a tvorbu grafiky.

Adresa

Újezd 142
783 96 Újezd u Uničova

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76166791
DIČ:  CZ6009182322

Výrobky, činnosti

Tiskové služby

Zajišťuje tisk letáků, brožur, vizitek, bannerů, samolepek, knih, billboardů atd.

Kontaktní údaje

E-mail: produkce@hagl.cz
E-mail: obchod@hagl.cz
WWW: www.hagl.cz

Kontaktní osoba

Pavla Večeřová

Mobil: +420 773 604 088
E-mail: produkce@hagl.cz

Jiří Hajdík - Majitel

Další firmy v oboru

LABEL ART Sp.j.

Nabízíme k prodeji, stejně jako tištěný na jiný sortiment. My vykonávat svou práci nanejvýš profesionálně a estetiky. Přejeme si, aby každý dodavatel byl s našimi službami spokojeni. S rozsáhlým strojového parku můžeme splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby jsou určeny pro jednotlivce, tak i družstva. Vítejte!

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.