• Detail firmy

Jiří Fuss

Základní popis

Zednické práce: zdění příček, montáž sádrokartonu, zateplení, pokládka dlažby. Tesařské - stolařské práce: Pergoly, Altány, Kuchyňské linyky, Schodiště, Plovoucí podlahy Zakázková řezba (dárkové předměty) Úprava zahrad a sadů

Adresa

Hlučínská 625/233
725 29 Ostrava - Petřkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88560864
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické práce

- zdění příček - montáž sádrokartonu - zateplení (vnitřní i vnější) - pokládka dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: jirkafuss@seznam.cz
WWW: www.remesla-fuss.tode.cz

Kontaktní osoba

Jiří Fuss

Mobil: +420 737 322 055
E-mail: jirkafuss@seznam.cz
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.