• Detail firmy

Jiří Franz

Základní popis

FAS byl založen v roce 1991 jako malá rodinná firma pro výrobu kovové bižuterie a kovové galanterie. V současné době máme technologie pro nástrojářské, rytecké lisařské práce a také technologie pro odstředivé lití slitin zinku a cínu.

Adresa

Rakousy 49
511 01 Rakousy

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18359094
DIČ:  CZ5710181950
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hodnostní značení

Věnujeme se výrobě hodnostního značení. Vyrábíme hodnostní značení pro policii, armádu nebo HZS.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 321 512
Mobil: +420 602 622 901
E-mail: fasfranz@seznam.cz
WWW: www.fasrakousy.cz

Kontaktní osoba

Jiří Franz - Majitel

Další firmy v oboru

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.