• Detail firmy

Jiří Forchtner

Základní popis

Drobné opravy v domácnostech Montáže (sanita, armatury..) Instalace a připojení (pračka, bojler..) HAVARIJNÍ SERVIS Čištění odpadního potrubí Renovace a rekonstrukce koupelen Rekonstrukce rozvodů v bytech a domech Montáže a plombování b

Adresa

Ořechová 621
294 01 Bakov nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42711380

Výrobky, činnosti

opravy

Provádíme drobné opravy a montáže - sanita, armatury, pračky, myčky, bojlery

Kontaktní údaje

Telefon: 261 221 428
E-mail: info@forchtner.com
WWW: www.rodinnyinstalater.cz

Kontaktní osoba

Jiří Forchtner - Majitel

Mobil: 604 808 002

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.