• Detail firmy

Jiří Fink

Základní popis

Nabízíme rektifikační závěsy, tlumiče, drátěný program a úchytky. Dodáváme věšáky, nohy, nožky, kolečka, podpěry, držáky polic a konstrukční prvky.

Adresa

Na Husinci 1156
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61160679

Výrobky, činnosti

Nabízíme rekvalifikační závěsy, tlumiče

Kontaktní údaje

E-mail: fink@rokof.cz
WWW: www.rokof.cz

Kontaktní osoba

Jiří Fink - Majitel

Mobil: +420 602 456 001
Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

WTE PowerSteel s.r.o

Dodáváme široký sortiment hutních materiálů. Nabízíme tyče, plechy a výpalky z plechů z niklových slitin a žárupevných materiálů. Zajišťujeme výrobu přírub dle DIN a ANSI. Dodáváme trubkovnice a kované kroužky.

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.