• Detail firmy

Jiří Filipi

Základní popis

Provádění montáží a instalací v oboru voda, topení a kanalizace. Nabídka oprav a revizí kanalizací, sanitární techniky i bojlerů. Kompletace koupelen.

Adresa

Vehlovská 3044/14
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87401461

Výrobky, činnosti

Provádění montáží a instalací voda, topení,

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 506 378
Mobil: +420 774 053 571
E-mail: j.filipi@email.cz
WWW: www.instalaterstvi-filipi.cz

Kontaktní osoba

Jiří Filipi - Majitel

Další firmy v oboru

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.