• Detail firmy

Jiří Fiala, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej chlebíčků, salátů, pomazánek a dalších delikates. Zajištění kompletního cateringu.

Adresa

Purkyňova 2089
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27139620
DIČ:  CZ27139620
Rok založení:  2004

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej chlebíčků, salátů, pomazánek a dalších delikates. Nabídka aspikových i slaných pomazánkových dortů, obložených mís a talířů, nakládaných sýrů, zavináčů. Příprava rautových mís, plněných baget, atd. Zajištění kompletního cateringu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 512 673
E-mail: obchod@lahudky.net
WWW: www.lahudky.net

Kontaktní osoba

Jan Fiala - Jednatel

Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Libor Matys

Již osmým rokem se zabýváme maloobchodním prodejem cukrovinek a dárků. Nabízíme ořechové, čajové či bonbónové kytky, sušené ovoce, ořechové koše, bonbónové a další.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.