• Detail firmy

Jiří Feller

Základní popis

Penzion - ubytování - kapacita 12 lůžek + přistýlka - sociální zařízení - TV, WIFI - vybavená kuchyň - možnost parkování

Adresa

V mýtě 1338
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40054039

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

E-mail: feller@volny.cz
WWW: www.volny.cz/feller

Kontaktní osoba

Jiří Feller - Jednatel

Mobil: +420 604 834 399

Alena Fellerová - Jednatel

Telefon: +420 604 127 969

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.