• Detail firmy

Jiří Faltýnek

Základní popis

Provádění staveb jejich změn a odstraňování.

Adresa

Maršovská 1523/18
415 01 Trnovany

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72360798
DIČ:  CZ7610254465

Výrobky, činnosti

Provádění staveb jejich změn a odstraňování

Provádění staveb jejich změn a odstraňování na základě živnostenského zákona a zákona 360/1992 sb.o autorizovaných osobách činných ve výstavbě

Kontaktní údaje

E-mail: faltynekj@seznam.cz
WWW: www.stavitel-jf.cz

Kontaktní osoba

Jiří Faltýnek - Majitel

Mobil: +420 602 365 364
E-mail: faltynekj@seznam.cz
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.