• Detail firmy

Jiří Faber

Základní popis

Provádíme malířské a lakýrnické práce, písmomalířské a dekorační malby, nástěnné malby a práce s airburshe, jako např. bowlingové dráhy, restaurace atd. Dále provádime benátský štuk. Z lakýrnických prací provádíme, taktéž fládrování

Adresa

Počátecká 581/15
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40644847

Výrobky, činnosti

Malířské a lakýrnické práce

Kontaktní údaje

E-mail: Malnet.Faber@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Faber - Majitel

Mobil: +420 739 224 080
E-mail: Malnet.Faber@seznam.cz
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.