• Detail firmy

Jiří Dvořák

Základní popis

Zajišťuji napínané podhledy a dekorativní 3D podlahy interiérů včetně návrhů. Nabízím pokládku dlažby, suché stavby a zateplení fasád i bytových jader

Adresa

Petrovice 73
262 55 Petrovice u Sedlčan

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41995848
DIČ:  CZ7204152230

Výrobky, činnosti

Zajišťuji napínané podhledy a 3D podlahy interiérů

Zajišťuji napínané podhledy a dekorativní 3D podlahy interiérů včetně návrhů. Nabízím pokládku dlažby, suché stavby a zateplení fasád i bytových jader.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 810 753
E-mail: jd.miky@centrum.cz
WWW: www.dvorak-interiery.cz

Kontaktní osoba

Jiří Dvořák - Majitel

Mobil: +420 731 329 419
E-mail: jd.miky@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.