• Detail firmy

Jiří Divoka

Základní popis

Provoz sklenářství s havarijní službou. Zasklívání dveří, oken, výloh a střech. Výroba vitráží. Pískování skel, rámování obrazů. Pracuje pro fa a spol.

Adresa

Náves Svobody 46/25
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69235244

Kontaktní údaje

E-mail: info@sklenarstvidivoka.cz

Kontaktní osoba

Jiří Divoka - Majitel

Mobil: +420 777 195 724
E-mail: info@sklenarstvidivoka.cz
WWW: www.sklenarstvidivoka.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.