• Detail firmy

Jiří Cymorek

Základní popis

realizace dřevostaveb jako nízkoenergetických i pasivních domů i hrubé stavby pro případné dokončení svépomocí s možností našich konzultací.

Adresa

Herálec 271
582 55 Herálec u Havlíčkova Brodu

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74892142

Výrobky, činnosti

realizace dřevostaveb

realizace dřevostaveb jako nízkoenergetických i pasivních domů i hrubé stavby pro případné dokončení svépomocí s možností našich konzultací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 625 477
E-mail: cymorekjiri@seznam.cz
E-mail: usatom@seznam.cz
WWW: www.drevostavbycyma.cz

Kontaktní osoba

Jiří Cymorek - Majitel

Mobil: +420 602 692 167
Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Petr Nechvátal

Vyrábíme na zakázku bytový, kancelářský i zahradní nábytek a interiérové dveře. Používáme kvalitní materiály. Výroba probíhá na míru dle požadavků zákazníků.

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.