• Detail firmy

Jiří Chrstoš

Základní popis

Výroba nábytku - kuchyňské linky, dveře, zábradlí, schody, balkony, okna, postele, vestavěné skříně, vrata, stoly, dřevěné obklady, podlahy, obložení.

Adresa

Čkyně 311
384 81 Čkyně

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72166631
DIČ:  CZ7503311640

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Výroba nábytku - kuchyňské linky, dveře, zábradlí, schody, balkony, okna, postele, vestavěné skříně, vrata, stoly, dřevěné obklady, podlahy, obložení. Montáž, zakázková výroba.

Kontaktní údaje

E-mail: jirka.chrstos@seznam.cz
WWW: truhlarstvi-chrstos.cz

Kontaktní osoba

Jiří Chrstoš - Majitel

Mobil: +420 776 113 546
E-mail: jirka.chrstos@seznam.cz
Další firmy v oboru

ZELENÝ LES s.r.o.

Zabýváme se lesnickými pracemi a službami. Provádíme zalesnění lesních porostů, těžíme dřevo, vykupujeme lesy včetně pozemků. Prodáváme dřeva v podobě štípaného palivového dřeva, skládaného i sypaného dřeva. Kaplice a okolní Jihočeský kraj.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.

Pila Benda s.r.o.

Zabýváme se výrobou dřevěných obalů a palet různých rozměrů, standardních i atypických. Věnujeme se rovněž výrobě nábytku z palet. Zajišťujeme sušení dřeva, dopravu dřeva, ošetření materiálu IPPC. Pořez dřeva provádíme na pásové, rámové a hranolovací pile.