• Detail firmy

Jiří Chlebek

Základní popis

Nabídka zabezpečovacích služeb pomocí systému bezpečnostní mlhy, bezpečnostní kouřové clony, smoke screen, concept smoke screen, rapid, e serie.

Adresa

K Sedlištím 215
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46542477
  • Služby

Výrobky, činnosti

zabezpečovací služby

Nabídka zabezpečovacích služeb pomocí systému bezpečnostní mlhy, bezpečnostní kouřové clony, smoke screen, concept smoke screen, rapid, e serie.

Kontaktní údaje

Mobil: 732 110 571
Mobil: 605 119 852
WWW: www.jp-security.cz

Kontaktní osoba

Jiří Chlebek - Majitel

Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.