• Detail firmy

Jiří Čermák - kovovýroba

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Nabízíme výrobu kovových konstrukcí, umělecké výrobky z kovu, veškeré kované výrobky. Provádíme svařování ocelových konstrukcí. Vyrábíme jednoúčelové stroje. Nabízíme spolehlivost, diskrétnost a preciznost.

Adresa

Kovářská 196/7
407 46 Krásná Lípa

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88576710
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková kovovýroba

Kovovýroba pro fyzické osoby, firmy. Možnost jednotlivých kusových zakázek i dlouhodobější spolupráce pro firmy z Ústeckého, Libereckého kraje, Prahy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 473 131
E-mail: jiri.cermak80@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Čermák - Majitel

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

Antonín Paulus

Zabýváme se širokou škálou činností od prací instalatérských, také dodávkou a montáží potrubí až po práce zámečnické a svářečské.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.