• Detail firmy

Jiří Celina

Základní popis

Výroba lepenkových a papírových obalů a krabic.

Adresa

Lešetice 15
262 31 Lešetice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49835904

Výrobky, činnosti

Výroba lepenkových a papírových obalů a krabic.

Kontaktní údaje

E-mail: jirkacelina@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Celina - Majitel

Mobil: +420 604 536 124
E-mail: jirkacelina@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

South Bohemia Star s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej krabic, obalů z vlnité lepenky či hladké lepenky. Dodáváme široký sortiment, který je udržován stále skladem a připraven k okamžité expedici. Garantujeme našim zákazníkům flexibilitu a spolehlivost. Nabízíme vysoký standart kvality a kvalitní technologie s kvalitními subdodavateli. Navštivte nás.