• Detail firmy

Jiří Čecháček

Základní popis

Vedení účetnictví fyzických i právnických osob. Poskytování účetního poradenství. Nabídka zpracování účetních uzávěrek a daňového přiznání.

Adresa

Janáčkova 223
790 65 Žulová

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41068076

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: jiri@cechacek.eu
WWW: ww.cechacek.eu

Kontaktní osoba

Jiří Čecháček - Majitel

Telefon: 603 572 074
Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.