• Detail firmy

Jiří Burian

Základní popis

Specialista na zateplování fasád, strojní omítky, omítání, samonivelační anhydritové podlahy, rekonstrukce bytů a domů, montáž plastových oken a sádrokartonu, malířské práce. Stavíme rodinné domy na klíč. Dodáváme stavební materiál, obklady a dlažby.

Adresa

U Potoka 18
262 02 Stará Huť u Dobříše

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65596668
DIČ:  CZ7409101139

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád, strojní omítání.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bj-stav.cz
WWW: www.bj-stav.cz

Kontaktní osoba

Jiří Burian - Majitel

Mobil: +420 777 312 333
E-mail: info@bj-stav.cz
Další firmy v oboru

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.