• Detail firmy

Jiří Burian

Základní popis

Specialista na zateplování fasád, strojní omítky, omítání, samonivelační anhydritové podlahy, rekonstrukce bytů a domů, montáž plastových oken a sádrokartonu, malířské práce. Stavíme rodinné domy na klíč. Dodáváme stavební materiál, obklady a dlažby.

Adresa

U Potoka 18
262 02 Stará Huť u Dobříše

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65596668
DIČ:  CZ7409101139

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád, strojní omítání.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bj-stav.cz
WWW: www.bj-stav.cz

Kontaktní osoba

Jiří Burian - Majitel

Mobil: +420 777 312 333
E-mail: info@bj-stav.cz
Další firmy v oboru

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.