• Detail firmy

Jiří Bureš

Základní popis

Zabýváme se dodávkou nových pneumatik a disků, jejich montáží jako demontáží, drobnými opravami pneu, disků a podvozkových částí vozidel. Autoservis.

Adresa

Karlovarská 194/178
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61799874
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 832 804
E-mail: burespneu@seznam.cz
WWW: www.pneuservisbures.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bureš - Majitel

Mobil: +420 603 832 804
Další firmy v oboru

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

Free Colours s.r.o.

Provádíme přípravu pod lak a lakování všech osobních a menších užitkových vozů, motocyklů i náhradních dílů. Po domluvě zajistíme lakování skel.