• Detail firmy

Jiří Burcal

Základní popis

Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a zednických prací. Kompletní dodávky střech na klíč.

Adresa

Komenského 104
267 51 Zdice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68204132

Výrobky, činnosti

Pokrývačské a klempířské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 545 946
E-mail: eva0626@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Burcal - Majitel

Mobil: +420 737 151 871
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.