• Detail firmy

Jiří Brzobohatý

Základní popis

Předmětem činnosti je práce v oblasti vodo-topo, plyn, havarijní služba, odpady a kanalizace, topení včetně kotlů a kotelen, instalatérství, revize plynu i regulačních stanic plynu, solární kolektory, podlahové vytápění, akumulační nádoby, atd...

Adresa

Krakovská 375
664 52 Sokolnice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67598668
DIČ:  CZ7307053798
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - instalatérské práce:

- rozvody vodo-topo-plyn, odpady, podlahové vytápění, akumulační nádoby, napojení bazénů, opravy potrubí stoupacího vedení, bytových přípojek, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 761 840
Mobil: +420 725 587 774
E-mail: brzobohaty.jiri@tiscali.cz
WWW: instalaterstvi-brzobohaty.cz

Kontaktní osoba

Jiří Brzobohatý - Majitel

Další firmy v oboru

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.