• Detail firmy

Jiří Böhm

Základní popis

Vánoční ozdoby a galanterie velkoobchod - vánoční ozdoby a stromky (umělé) včetně ostatních doplňků

Adresa

Jana Želivského 1687/39
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13124978

Výrobky, činnosti

Vánoční ozdoby

Kontaktní údaje

Telefon: robinb @vo lny .cz
Telefon: +420 222 581 249
WWW: www.vanocni-ozdoby.cz

Kontaktní osoba

Jiří Böhm - Majitel

Mobil: +420 608 979 687
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.