• Detail firmy

Jiří Berka

Základní popis

Potřebujete vyrobit skříně, stoly, obývací stěny, kuchyňské linky, schody a mnohé další výrobky ze dřeva, v profesionální kvalitě a za rozumnou cenu?

Adresa

Želeč 202
391 74 Želeč

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18324436

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Výroba atypické palety podle plánu zákazníka paletové řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 591 201
Mobil: +420 776 325 214
E-shop: jirka.berka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Berka - Majitel

Další firmy v oboru

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.