• Detail firmy

Jiří Beníšek

Základní popis

Zámečnické práce, kovovýroba kovovýroba - pojezdové brány - nerezové zábradlí - ocelové schody Vrata a dveřní systémy - pojezdové brány

Adresa

K Levému Hradci 210
250 68 Řež

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12229091

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

E-mail: jiri_beni@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jiří Beníšek - Majitel

Mobil: +420 728 896 340
Další firmy v oboru

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.