• Detail firmy

Jiří Becher

Základní popis

Prodej autorádií, reproduktorů, neonů a spotřebního materiálu.

Adresa

U Císařských lázní 352/19
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12815705

Výrobky, činnosti

Autorádia.

Kontaktní údaje

E-mail: info@carhifi-profi.cz
WWW: www.carhifi-profi.cz
Další firmy v oboru

START DOBROWOLSKI Spółka Jawna

Během své dlouhé historie jsme vyvinuli a podařilo se jim vytvářet vysoce výkonné automobilové příslušenství a jízdu na kole, zejména čerpadla na pneumatiky vozidel. Máme také bohaté zkušenosti v oblasti navrhování, provádění a provozu forem, razníků, umírá a přípravky, které nám umožňuje poskytovat služby v této oblasti.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.