• Detail firmy

Jiří Baxa

Základní popis

Zabezpečovací systémy a alarmy. Antény.

Adresa

Slovenského Národního Povstání 2652
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10446613
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podpěrná zařízení pro satelitní držáky (hydraulicky a mechanicky ovládané)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 105 177
Fax: +420 476 107 395
E-mail: ivosbaxa@centrum.cz
WWW: www.ivosbaxa.cz
Další firmy v oboru

Fire Conn, s.r.o.

Specializujeme se na protipožární ochranu. Nabízíme PCO pro hasičské záchranné vozy a trezor na objektové klíče. Poskytujeme přímé připojení na službu PCO HZS formou komplexní dodávky. V oblasti požární ochrany provádíme posouzení požární bezpečnosti, posouzení požárního rizika, požární dozor a poradenskou činnost. Také nabízíme zabezpečovací technikou formou komplexní dodávky.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EL-PO s. r. o.

Nabízíme kompletní řešení elektroinstalací a alternativní zdroje energie, a to od návrhu, projektování, instalace a servisu na zařízeních do 22kV, jakož i opravu a rekonstrukci elektroinstalací, osvětlení interiérů a exteriérů, realizaci datových rozvodů a ochranu objektů hromosvodovým systémem.