• Detail firmy

Jiří Bartoš

Základní popis

Společnost poskytuje činnost v oblasi vyhodnocování škod a rizik, činnosti zástupců pojišťovny a makléřů, zprostředkování obchodu, opravy a údržby motorových vozidel.

Adresa

Koberovy 171
468 22 Koberovy

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44428626
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Služby

- vyhodnocování škod a rizik, činnosti zástupců pojišťovny a makléřů, zprostředkování obchodu, opravy a údržby motorových vozidel.

Kontaktní údaje

E-mail: ok11hura@email.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bartoš - Majitel

Mobil: +420 603 491 955

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.