• Detail firmy

Jiří Bartoš

Základní popis

Mezi naše služby patří reklamní činnosti, tvorba webových stránek, eshopů, tiskové a grafické práce. Působíme po celé republice a nabídka služeb je velmi pestrá. Veškeré služby a produkty dodáváme vždy v prvotřídní kvalitě a za bezkonkurenční ceny.

Adresa

Mařákova 1111
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87652641
DIČ:  CZ8905123766

Výrobky, činnosti

Grafika, tisk, webové stránky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@abarney.cz
WWW: abarney.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bartoš

Mobil: +420 732 847 452
E-mail: info@abarney.cz
Další firmy v oboru

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.