• Detail firmy

Jiří Baják

Základní popis

Osobní trenér kondičního posilování, trenér kulturistiky, instruktor fitness, TRX a další.

Adresa

Drozdov 74
789 01 Dolní Bušínov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02578328

Výrobky, činnosti

Osobní trenér

Fitness. Kulturistika. Kondiční posilování. TRX.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.bajak@gmail.com
WWW: www.fitness-superheroes.cz

Kontaktní osoba

Jiří Baják - Majitel

Mobil: +420 731 875 958
E-mail: jiri.bajak@gmail.com
Další firmy v oboru

Spolek sportovců v areálu zdraví

Provozujeme různé druhy sportů, jako jsou volejbal, florbal, ping pong, stolní tenis, badminton a fotbal. V naší sportovní hale ve Velkých Losinách si můžete užít kompletní sportovní vyžití. Pro všechny zájem o pravidelné návštěvy nabízíme výhodné členství. Těšíme se na Vás.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.