• Detail firmy

Jiří Archalous

Základní popis

Provádíme kompletní úklid činžovních domů, kanceláří, novostaveb, rodinných domů, bytů, čištění koberců mokrou cestou a chemické úklidy po požárech.

Adresa

Okružní 318
289 07 Libice nad Cidlinou

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71143475

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Provádíme kompletní úklid činžovních domů, kanceláří, novostaveb, rodinných domů, bytů, čištění koberců mokrou cestou a chemické úklidy po požárech.

Kontaktní údaje

E-mail: jarchalous@tiscali.cz
WWW: www.uklid-podebrady.cz

Kontaktní osoba

Jiří Archalous - Majitel

Mobil: +420 603 906 989

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.