• Detail firmy

JIRCHÁŘE, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování výkazů a daňových přiznání, rekonstrukce účetnictví, účetní poradenství, zastupování při jednání s finančním úřadem.

Adresa

Táborská 65/29
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27370399

Výrobky, činnosti

Nabízíme vedení účetnictví

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování výkazů a daňových přiznání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 216 187
Fax: +420 241 407 130
E-mail: brozkova@jirchare.cz
WWW: www.jirchare.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Brožková - Jednatel

Mobil: +420 607 660 222
Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.