• Detail firmy

Jirapo s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kola značek GIANT, TREK, FELT a Empella. Cyklistické oblečení SILVINI a LAWI. Přilby BELL a GIRO. Tretry Mavic, Bontrager a Diadora. Širokou škálu doplňků a servis kol všech značek.

Adresa

Na Radouči 1458
293 01 Mladá Boleslav I

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62968211
DIČ:  CZ62968211
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jízdní kola a příslušenství

Kontaktní údaje

WWW: www.jirapo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radka Polnická - Jednatel

Telefon: +420 326 702 015
E-mail: info@empella.cz
Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.