• Detail firmy

JIPAMA s.r.o.

Základní popis

Demolice, demoliční práce Doprava silniční, nákladní - vnitrostátní Přípravné práce pro stavbu odbahňování rybníků Zemní práce vč. bezvýkopové technologie Výstavba venkovních kana

Adresa

Hrachoviště 7
379 01 Hrachoviště

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25159224

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 782 083
E-mail: jipama@jipama.cz
WWW: www.jipama.cz

Kontaktní osoba

Jiří Márovec - Jednatel

Mobil: +420 602 451 388

Pavel Márovec - Jednatel

Mobil: +420 602 437 984
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.