• Detail firmy

JINOVA ČESKÉ TREZORY s.r.o.

Základní popis

Společnost je tradiční česká rodinná firma s 10 zaměstnanci. V oboru trezorové techniky je již tři generace od roku 1991. Činnost společnosti se rychle rozrostla z prodeje také na výrobu, stěhování a servis nebo muzeum. Postupem času jsme získali zkušenosti při stěhování trezorů. Běžně okolo 800 kg. Mezi naše preference patří řada významných institucí, nadnárodních podniků a ministerstev.

Adresa

Brigádnická 336
262 23 Jince

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25757032
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámky trezorů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 692 251
E-mail: jinova@jinova.cz
WWW: www.jinova.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Nýdl

Telefon: +420 721 886 885
E-shop: www.jinova.cz/nove-trezory

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.