• Detail firmy

Jinlong, s.r.o.

Základní popis

Zajištění osobní ochrany klientů a ostrahy objektů. Nabídka detektivních, informačních a asistenčních služeb.

Adresa

Slovanská 758
684 01 Slavkov u Brna

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26958112

Výrobky, činnosti

Provozujeme posilovnu, výuku bojových sportů a nabízíme masérské služby. Posilovna se skládá ze dvou místností se zrcadlovými stěnami o rozloze 160m2. Najdete zde posilovací stroje, steppery, cyklotrenažery, jednoruční i nakládací činky a další.

Kontaktní údaje

E-mail: asistent.brno@jinlong.cz
WWW: www.jinlong.cz

Kontaktní osoba

Petr Hlaváč - Jednatel

Mobil: +420 775 734 601

Jaroslav Hošek - Jednatel

Mobil: +420 775 734 600
Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.