• Detail firmy

Jindřiška Šindelářová

Základní popis

Naše lahůdkářské výrobky dodáváme, jak velkoodběratelům do jejich provozoven tak i zákazníkům přímo na jich rodinné či firemní oslavy.

Adresa

Libeř 131
252 41 Libeř

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43062857

Výrobky, činnosti

Lahůdkářský sortiment

Firma se zabývá výrobou kompletního lahůdkářského sortimentu i vlastních specialit včetně rozvozu po Praze a okolí a dále..

Kontaktní údaje

WWW: www.liberskelahudky.cz

Kontaktní osoba

Jindřiška Šindelářová - Majitel

Mobil: +420 731 151 315
Další firmy v oboru

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.

Libor Matys

Již osmým rokem se zabýváme maloobchodním prodejem cukrovinek a dárků. Nabízíme ořechové, čajové či bonbónové kytky, sušené ovoce, ořechové koše, bonbónové a další.