• Detail firmy

Jindřich Týma

Základní popis

Nabízíme zemní práce, výkopy základů, bazénů, jímek a rybníků. Provádíme terénní úpravy, demolice s odvozem suti, pokládání panelových ploch. Hloubíme rýhy, svahujeme a čistíme vodoteče. Používáme minibagr JCB 804, UDS 114, Tatru S3 a Avii kontejner.

Adresa

Pátek 189
290 01 Pátek

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61908061

Výrobky, činnosti

Nabízíme zemní práce, výkopy základů

Nabízíme zemní práce, výkopy základů, bazénů, jímek a rybníků. Provádíme terénní úpravy, demolice s odvozem suti, pokládání panelových ploch. Hloubíme

Kontaktní osoba

Jindřich Týma - Majitel

Mobil: +420 777 652 561
E-mail: info@zemniprace-tyma.cz
WWW: www.zemniprace-tyma.cz
Další firmy v oboru

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

Tureček & Halíř - Podvrty s.r.o.

Zabýváme se prováděním prací pomocí speciální bezvýkopové technologie s vrtací soupravou Vermeer. Nabízíme řízené horizontální podvrty a svařování HDPE potrubí.